• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

חידוש אגנית למקלחון

אם יש לכם מקלחון יחסית ישן בבית, אתם בוודאי יודעים ורואים, שאגנית המקלחון, אותו משטח המותקן ברצפת המקלחון ואשר תפקידו הוא לנקז את המים הזורמים אל מערכת הביוב, זקוקה לחידוש. זה קורה, בדרך כלל, לאחר תקופה ארוכה של שימוש במקלחון, שגורמת להיווצרות סדקים באגנית, כתמי חלודה וכתמים אחרים שאינם יורדים. אם אתם מעוניינים ליהנות שוב ממקלחת בתוך מקלחון שנראה ממש כמו חדש, יש לנו פתרון מצוין עבורכם – חידוש אגנית למקלחון.

חידוש אגנית למקלחון – המשמעות

אתם בוודאי יודעים, שאם תחליטו להחליף את האגנית הקיימת בחדשה, תצטרכו לשלם על כך ולא רק בכסף. משמעות החלפת אגנית למקלחון הינה גם בלגאן גדול בחדר האמבטיה, זמן רב שלוקחת העבודה וכמובן – גם לא מעט כסף שיהיה עליהם לשלם גם על האגנית החדשה וגם על עבודת פירוקה של הישנה והתקנתה של החדשה. היום יש לכם אפשרות אחרת: לחדש את האגנית הקיימת של המקלחון שלכם, בלי בלגאן, בלי לבזבז זמן יקר ובלי לשלם הרבה מאוד כסף. נשמע טוב, נכון?

חידוש אגנית למקלחון – איך זה עובד

פשוט מאוד. אנחנו ב"אמבטיות זאב" מתמחים בביצוע חידוש אגנית למקלחון באמצעות הלבשת אגנית חדשה על האגנית הקיימת. כך, ללא צורך בפירוק האגנית שגורם להרבה בלגאן, ובתוך זמן קצר במיוחד, תוכלו ליהנות מאגנית חדשה לגמרי ולהתקלח בחדווה ובשמחה במקלחון המחודש שלכם. העלות פחותה בהרבה מעלות פירוק אגנית קיימת והתקנת חדשה, והתוצאה – זהה.

אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא לחדש את האגנית הקיימת באמצעות התזת ציפוי אקרילי או ציפוי אמייל (בהתאם לסוג האגנית שלכם). עבודה זו כוללת סתימה של סדקים ושל שברים קיימים באגנית והתזה רב שכבתית של חומר אקרילי או של ציפוי אמייל בצבע האגנית, אשר יחדשו את המראה שלה לחלוטין. חידוש אגנית למקלחון באמצעות התזה חוסך מכם גם את התשלום עבור אגנית חדשה, ומאפשר לכם ליהנות במהירות הבזק ממקלחון שנראה כמעט כמו חדש.

להתרשמותכם מצורפות עבודות חידוש אגנית למקלחון שביצענו ברחבי הארץ 

חידוש אגנית למקלחון

החלפת אגנית במקלחת
החלפת אגנית במקלחון
 

 

 

 

 

חידוש אגנית למקלחון – זאב אמבטיות לשירותכם היום, כדי ליהנות ממקלחון יפה ואיכותי, כבר לא צריך להשקיע הרבה זמן, לא צריך להשקיע הרבה כסף ולא צריך להשקיע הרבה אנרגיה: הצוות המנוסה של זאב אמבטיות ישמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם הלבשת אגנית או ציפוי אמבטיה ואגנית בצורה מקצועית ויסודית.

אנחנו נגיע אליכם עם כל הכלים ועם כל החומרים הדרושים לביצוע העבודה, ותוך זמן קצר במיוחד תוכלו להיכנס למקלחון המחודש שלכם ופשוט ליהנות. לקבלת מידע נוסף בנושא חידוש אגנית למקלחון בשיטת ההלבשה ו/או בשיטת הציפוי – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. מעוניינים להתאים מקלחון לאגנית החדשה? בדקו כאן מידע נוסף על מקלחון עם אגנית.

להצעה משתלמת שלח פרטים