• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

שיפוץ אמבטיה

חושבים על שיפוץ אמבטיה אבל מפחדים מהעלות הגבוהה וחוסר הנוחות בעת השיפוץ?
חברת אמבטיות זאב מציגה שיפוץ אמבטיות נוח, מהיר וזול! כמה פעמים התביישתם להראות לאורחים את חדר הרחצה שלכם בגלל שהאמבטיה סדוקה, עובש הצטבר סביבה ואריחי הקרמיקה מלוכלכים באבנית? כמה פעמים הבטתם על חדר האמבטיה שלכם וחשבתם שיפוץ אמבטיות זה הפיתרון? כמה פעמים דחיתם את שיפוץ האמבטיה רק בגלל שלא יכולתם לעמוד בתקציב הגדול הכרוך בהחלפת החדר כולו?

אם שקלתם לעשות שיפוץ אמבטיות, הגעתם למקום הנכון! עם חברת אמבטיות זאב תוכלו לחדש, לשפץ ולרענן את חדר האמבטיה שלכם, איתנו המחיר של שיפוץ אמבטיה הוא סביר, מבלי להיכנס להוצאות גדולות ולפרויקט שנמשך שבועות ארוכים. אנו בחברת זאב אמבטיות מתמחים בשיפוץ אמבטיה ובחידושה, במהירות, במקצועיות ובעלות נמוכה במיוחד.

שיפוץ אמבטיהשיפוץ אמבטיותשיפוץ לאמבטיה

שיפוץ אמבטיה מעולם לא היה קל, מהיר ונוח יותר. עבור מרבית האנשים שיפוץ אמבטיות משמעותו פרויקט ארוך ומייגע, שבמסגרתו חדר הרחצה הופך לאתר בנייה של ממש: אריחי הקרמיקה מקולפים, קירות נשברים, הצנרת מוחלפת ועוד ועוד. הכרוך בשיבוש משמעותי של אורח החיים בבית ובהוצאה כספית משמעותית. אם גם אתם חושבים כך – כדאי שתחשבו על שיפוץ אמבטיה עם זאב אמבטיות!

עם חברת אמבטיות זאב שיפוץ האמבטיה מעולם לא היה קל, מהיר ונוח יותר. חברת זאב מתמחה בחידוש, בתיקון ובשיפוץ חדרי הרחצה בשיטה ייחודית, שאינה דורשת הרס מוחלט של החדר. תיקון ושדרוג מקלחונים ואמבט עם חברת זאב מאפשר לכם לשמור על מאפייניו הקיימים של חדר האמבטיה שלכם, ורק לחדש, לרענן ולהחזיר לו את המראה הזוהר והבוהק שאפיין אותו בימיו הראשונים.

דוגמאות לעבודות שיפוץ אמבטיות שביצענו ברחבי הארץ :

שיפוץ האמבטיהשיפוץ של אמבטיותאמבטיה משופצתשיפוץ אמבטיות


לא כל שיפוץ אמבטיות דורש החלפה של חלל החדר כולו. לעיתים רבות, רק האמבטיה עצמה זקוקה לחידוש ולרענון, שכן במשך הזמן נוטים להצטבר עליה משקעי אבנית, עובש, טחב וכדומה. כל אלו הם לא רק מפגעים אסתטיים שמכערים את חזותה. הם עלולים גם לסכן את בריאותכם.

טכניקת העבודה שלנו

למרבה המזל כיום אין צורך לשבור תוכנית חיסכון כדי לחדש את האמבטיה שלכם. עם חברת אמבטיות זאב תוכלו לשפץ רק את האמבטיה שהתיישנה ולהחזיר לה את המראה החדש והמבריק. השיפוץ אינו כולל שבירה של החרסינה, פירוק של האמבטיה או הרס של חלל החדר כולו. הודות לטכניקת העבודה הייחודית של חברת זאב, שיפוץ האמבטיה מתנהל בקלות, במהירות ועם מינימום בלגן.

אנו מרכיבים אמבטיות חדשות במקום הישנות, מתקנים אמבטיות סדוקות ושבורות, מבצעים חידושי ותיקוני צבע, ומצפים את האמבטיה בחומר המקנה לה עמידות בפני מכות, קילופים ונזקי חומרי ניקוי. במלאכת שיפוץ האמבטיה, אנו עושים שימוש בחומרים אקריליים, המעניקים לחדר האמבטיה בידוד תרמי ושומרים על טמפרטורת המים לאורך זמן.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים וליהנות מלעשות שיפוץ אמבטיה מהיר, קל וזול. עם חברת אמבטיות זאב תוכלו לחזור להשתמש באמבטיה שלכם תוך שעות ספורות, ולא תאמינו שמדובר באותה אחת שהייתה ישנה ומוזנחת.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על: ציפוי אמבטיות

להצעה משתלמת שלח פרטים