• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

תיקון אמבטיות

שיטת תיקון אמבטיה של אמבטיות זאב- והאמבטיה כמו חדשה!

תיקון אמבטיות לפניתיקון אמבטיות אחריתיקון אמבטיות דוגמא
תיקון אמבטיות לפניתיקון אמבטיות אחריתיקון אמבטיות דוגמא

אמבטיה זה חדר החשוף מאוד לבלאי בשל חשיפה לחום, לקור, לאדי מים וללחות רבה. כל הדברים הללו גורמים לבלאי מואץ של החומרים הנמצאים באמבטיה, וזה כולל גם את הקירות. לא משנה עד כמה טובים החומרים מהם בנויה האמבטיה שלכם, הם לא יצליחו לעמוד בפני אתגרים ארוכי השנים אליהם נחשפים. מסיבה זו חשוב לבצע תיקון אמבטיה אחת לתקופה. חברת אמבטיות זאב מציעה שירותי שיפוץ אמבטיה. המדובר בחברה ותיקה ומקצועית, המפתחת חידושים שונים בתחום האמבטיות.

למה אמבטיה?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוברים לשימוש במקלחונים ומוותרים על האמבטיה. יחד עם זאת, לא תמיד הדבר אפשרי או כדאי. כך למשל, אם יש לכם ילדים קטנים בבית, הדרך היחידה לעשות להם אמבטיה טובה היא באמבטיה ולא במקלחון. אותו הדבר קורה עם חיות שלא אוהבות כל כך מקלחת. יתרה מזאת, גם אנשים מבוגרים אוהבים להתפנק באמבטיה חמה במשך חצי שעה – שעה. כל הסיבות הללו גורמות לאנשים לשמור על האמבטיה שלהם מכל משמר. יש לזכור שהאמבטיה יכולה להחליף את המקלחון, אך לא להיפך.

מהירות תיקון האמבטיה

תיקון אמבטיה עלול להכניס אי נוחות רבה לחיי היומיום של דיירי הבית. מסיבה זו חשוב לפנות לאנשי מקצוע שיכולים לבצע את העבודה בתוך פרקי זמן קצרים. חשוב לא פחות לפנות למקצוענים העובדים בסביבה שלכם, משום שכך ניתן יהיה לצמצם משמעותית את זמני העבודה. חברת אמבטיות זאב פועלת בסניפים בכל הארץ ומונה מספיק עובדים לביצוע תיקון אמבטיות בכל מקום בארץ ובמהירות.

תיקון אמבטיה איכותי ומקצועי

יש לזכור שחשוב במיוחד לא רק לרכוש חומרים איכותיים לצורך תיקון אמבטיה, אלא גם לדאוג לאדם מקצועי שיוכל להוציא את המיטב מהחומרים הללו. כך למשל, אם קניתם אמבטיה מצוינת, אך היא הותקנה בצורה לא נכונה, ייווצרו דליפות שיגרמו להרס דברים רבים בחדר האמבטיה. חשוב לפנות לחברה מסודרת ומוסמכת שתספק לכם שירות מקצועי ואיכות

תיקון כלים סניטריים ישנים

בשביל לבצע תיקון אמבטיה, אתם לא חייבים לקנות כלים סניטריים חדשים. לעתים קרובות עדיף לשפץ מתקנים ישנים ואיכותיים במקום לקנות אמבטיות וכיורים חדשים, העשויים מחומרים לא איכותיים. חברת אמבטיות זאב מבצעת תיקונים לכלים סניטריים, וכך מאפשרת לכם חיסכון בכסף. השיפוץ  מתבצע ברמת גימור גבוהה במיוחד, ואף אחד לא יבחין בכך שמדובר בשיפוץ ולא במתקן חדש. חשוב ביותר לציין כי העבודה מתבצעת בצורה מהירה מאוד, כמו כן ניתנת אחריות על העבודה.

חברת אמבטיות זאב מספקת שירותי שיפוץ אמבטיות. החברה היא מהוותיקות בארץ בתחום, והיא אף מפתחת שיטות משלה לתיקון ושיפוץ אמבטיות. לחברה פריסה ארצית, ועובדה זו מקלה עליה לתת שירות מהיר ואיכותי בכל מקום בו יידרש. גם אתם יכולים ליהנות מאמבטיה חדשה בתוך זמן קצר, אז חייגו אלינו וניפגש.

לחזרה לדף הבית - לחץ כאן

להצעה משתלמת שלח פרטים