• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

חידוש אמבטיה

האם האמבטיה שלכם מלאה בחלודה וסדקים? חידוש אמבטיה הוא הפתרון המושלם עבורכם!
רוב האנשים מבלים את זמנם באמבטיה מדיי יום. חווית הרחצה יכולה להיות מפנקת ונעימה, אך פעמים רבות די במבט אחד בחלל החדר בשביל לאבד את כל החשק להיכנס לתוכה ולרחוץ בה. בין אם מדובר באמבטיות יציקה או כאלה העשויות מפח, שתיהן נוטות להישרט ולהחליד באופן שהופך את האמבטיה לפריט המכער את חדר הרחצה כולו, לכן צריל חידוש אמבטיה.

חידוש אמבטיה לפני  

 5 יתרונות מעולים בשיטת חידוש אמבטיה של חברת זאב:

נוחות - חידוש אמבטיה מתבצע ללא צורך בפירוק האמבטיות הקיימות או בהסבת נזקים מיותרים לחדר הרחצה.
קפדנות - חדר הרחצה נראה כמו חדש בזכות הגימור המוקפד והאסתטי של חידוש אמבטיות זאב.
מהירות - תהליך קצר ונוח. חידוש אמבטיה מתבצע תוך שלושה ימים בלבד, אינו מבזבז לכם זמן יקר ומאפשר ליהנות משיפוץ מהיר ויעיל.
מחיר נוח ומשתלם - במקום לשלם עשרות אלפי שקלים על שיפוץ אמבטיות, מחיר חידוש אמבטיות הוא פיתרון זול יותר, מיידי ואיכותי.
שירות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר - חברת זאב היא חברה ותיקה, עם צוות עובדים מיומן , המעניק שירות אדיב ומקצועיות ללא פשרות. אנו מעניקים תעודת אחריות על כל עבודת חידוש אמבטיה שמבוצעת, בכדי שתהיו בטוחים שאתם בוחרים בטוב ביותר.

שיטה נוספת שפיתחה חברת זאב, היא ציפוי  אמבטיה מחודש של אמבטיות. בשיטה זו, מסיר איש המקצוע של החברה את הציפוי הישן והפגום של חלל הרחצה ולאחר מכן מצפה אותה בציפוי חדש באמצעות התזה. בתוך כשעה אחת בלבד, מתקבלת אמבטיה במראה חדש, חלק ומבריק להפליא. משך הייבוש הנדרש לשכבת הציפוי הינו 24 שעות בלבד. כך יכול הלקוח ליהנות מחידוש ושדרוג במהירות ובעלות נמוכה ולחסוך כסף רב ברכישה של אמבטיה חדשה ובעלות התקנתה.

חידוש אמבטיות זאב - המומחיות שלנו, הרווח שלכם

רוצים גם אתם להרוויח משיטת חידוש אמבטיות אותה מציעה חברת זאב? פנו אלינו עוד היום נציגנו ישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי, הכוונה אישית וליווי אישי בדרך לחידוש אמבטיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. התהליך של חידוש האמבטיה לא ארוך וההנאה מובטחת וממושכת. כמו כן, כדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה, מעניקה החברה תעודת אחריות על כל עבודת חידוש אמבטיה.

המלצה: כשבוחרים בעל מקצוע מגוגל, מומלץ לבקש לראות עבודה עם וותק של שנה לפחות (לא להסתמך רק על תמונות כי התמונה תמיד תהיה יפה).

להצעה משתלמת שלח פרטים