השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-2439700
מי אנחנו

מי אנחנו

ברוכים הבאים לאתר של "אמבטיות זאב", חברה המתמחה בתחום הלבשת אמבטיות, החלפה וציפוי אמבטיות כבר מעל ל-50 שנה. אם אתם מרגישים שהאמבטיה הישנה שלכם עשתה את שלה, בואו אלינו ואנחנו נסייע לכם להחזיר את החן והיופי לחדר האמבטיה. "אמבטיות זאב" פיתחה שיטה ייחודית עבור החלפת אמבטיה באמצעות הלבשת אמבטיות מיוחדות.


במקביל, אנחנו פועלים גם בתחום של ציפוי אמבטיות. ציפוי אמבטיה היא פעולה זולה ומהירה - ואיכותית. מדובר בפועל בחידוש אמבטיה, צביעה וציפוי מיוחדים שגורמים לאמבטיה הישנה להיראות כחדשה. "אמבטיות זאב" דואגים לציפוי אמבטיה יפה ומבריק, שיישאר כך למשך שנים. אצלנו גם תקבלו תעודת אחריות בסיום העבודה בביתכם.


חברת "אמבטיות זאב" פועלת שנים רבות הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הציבורי עם גופים דוגמת בסיסי צה"ל, בתי מלון, בתי אבות, קבלנים וכדומה. הפתרונות של הלבשת אמבטיות וציפוי אמבטיות הן הפתרונות הטובים ביותר המאפשרות עבודה נקייה והימנעות משבירת קירות והזזת ביוב.


אם עדיין יש לכם אמבטיית פח ישנה, פנו אלינו ואנחנו נחדש לכם את האמבטיה באמצעות הלבשת אמבטיות מיוחדות או על ידי ציפוי אמבטיות בחומר אקרילי עמיד. רוצים לשדרג את חדר האמבטיה? צרו איתנו קשר ואנחנו נשמח לסייע. חברת "אמבטיות זאב" מספקת תעודת אחריות מלאה על תהליך ציפוי האמבטיה, כאשר גם אם יהיו בעיות הקשורות לציפוי, יש לכם כתובת!


נציין כי "אמבטיות זאב" מציעה ללקוחותיה ציפוי אמבטיה במגוון צבעים ובכך תוכלו לא רק להפוך את האמבטיה הישנה לחדשה, אלא גם לתת טוויסט עיצובי חדש לחדר האמבטיה כולו - וכמובן, תיצור לכם חוויית שימוש נעימה באמבטיה חדשה, נקייה ובצבע לפי בחירתכם. פנו אלינו ותתחילו לפנטז על אמבטיות קצף ממושכות.

אודות-זאב-אמבטיות