• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

תיקון אינסטלציה באמבט

אינסטלציה באמבטיה - תקלות ופתרונן
לעיתים רבות, נוצרות בעיות בסביבת הבית שמקשות עלינו להתנהל כרגיל. בעיות מסוג אלה הן לרוב בעיות אינסטלציה שמתרחשות בעיקר באיזור האמבטיה או חדר השירותים, אך יכולות להתקיים באזורים נוספים דוגמת הכיור במטבח. התגובה הראשונית לתקלה שכזו יכולה להיות רתיעה וחוסר אונים - מפני שרובנו אינם מומחים בטיפול בתקלות שכאלו. במקרים מעין אלה, כדאי ורצוי לחפש אחר אינסטלטורים מומחים שיטפלו בבעיה כך שלא תתרחש בשנית.

בתחום האינסטלציה, כמו בתחומים מבוקשים אחרים, קיימים אלפי אינסטלטורים שמבטיחים את אותן ההבטחות ואת אותה המקצועיות, אך כדי לבחור בבעל מקצוע נכון- כדאי לחפש לפי מס' פרמטרים:

1.זמינות - במידה והצנרת או הכיור בביתכם נסתמו בשעת לילה מאוחרת או בשבת בבוקר, ודאי לא תוכלו לחכות לפיתרון הבעיה עד ליום למחרת. בעיות אינסטלציה מצריכות טיפול מיידי, מפני שהן לא מאפשרות להמשיך בשגרה נוחה בסביבה הביתית. לאור הסיבות הללו, רצוי לפנות לאינסטלטור בעל זמינות גבוהה. קיימים כאלו הפועלים במסגרת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שאם אתם נתקלים בבעיה בשעה לא שגרתית, כדאי לחפש אחר בעל מקצוע שעובד בשעות הללו.

תיקון אינסטלציה באמבט2. טיפול בבעיה לטווח ארוך- קיימים אינסטלטורים רבים שיטפלו בתקלה שלכם נקודתית, אך לא יפתרו את הבעיה האמיתית לטווח הארוך. ניתן לראות תופעות שכאלה רבות בסתימות בשירותים ובאמבטיה, שקשורות לנזקים שהצטברו בביוב ולא יפתרו ע"י חומרי ניקוי פותחי סתימות, שיש המשתמשים בהם. במקרה זה, ייתכן שכדאי לכם להתייעץ עם חברים וקרובי משפחה באם הם מכירים אינסטלטור מקצועי שטיפל בבעיה שלא חזרה על עצמה. כמובן שלקרובים שלכם אין אינטרס כלשהו ולכן אמינות ההמלצה שלהם היא הגבוהה ביותר.

3. בחרו אינסטלטורים לפי אזור מגוריכם- בעלי מקצוע בתחום זה עובדים לפי אזורי פעילות, כך שאם תצרו קשר עם אדם שאינו עובד בקרבתכם, הוא ידרוש עבור השירות מחיר גבוה בהרבה מזה שעובד בעיר שלכם. תוכלו לבצע חיפוש לוקאלי לפי ערים שונות ולהבטיח לעצמכם כי אתם בוחרים באינסטלטור שעובד קרוב אליכם ורוב הסיכויים כי גם זמינותו תהיה גבוהה יותר.

בסופו של דבר, תקלות באינסטלציה יכולות לנבוע ממגוון רחב של סיבות, שלרובנו לא יהיה להן פיתרון יעיל. נסו לא לפתור תקלות אם אין לכם ניסיון רב בהן, כי לעיתים טיפול לא נכון יוביל להחמרה במצב התקלה. בחרו אינסטלטורים לפי מיקום, זמינות, מקצועיות ואחריות. בסופו של דבר, מדובר בתקלה חד פעמית, אך תיקונה בצורה לא נכונה יכול להוביל לתקלה קבועה באינסטלציה.

חזור לדף הבית:  http://www.zeev.co.il

להצעה משתלמת שלח פרטים