• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

צביעת אמבטיה

איך מבצעים צביעת אמבטיה? אם אתם מעוניינים לחדש את מראה האמבטיה שלכם, שהיא אמבטיה שבכל זאת עברו עליה כמה שנים ופגעי הזמן כגון שריטות, התקלפויות ומכות כבר ניכרים בה, הרי שהפתרון היעיל, המהיר והמקצועי ביותר עבורכם הוא צביעת אמבטיה.

צביעת אמבטיה אקריליתצביעת אמבטיה לפניצביעת אמבטיה אחרי
צביעת אמבטיה אקריליתצביעת אמבטיה לפניצביעת אמבטיה אחרי

תהליך צביעת אמבטיה. מדובר בפעולה פשוטה שמטרתה לחדש את מראה האמבטיה שלכם. העבודה מורכבת ממספר שלבים:

* ליטוש – ליטוש האמבטיה מתבצע הן באמצעים מכאניים (מכשיר חשמלי) והן באמצעים כימיים (חומרים כימיים המורידים את כל כתמי השמן והלכלוך מפנים האמבטיה). שלב זה של העבודה מתבצע על מנת שהצבע שיותז על האמבטיה יתפוס בצורה טובה ויחזיק מעמד לאורך זמן

* מילוי שברים וכיסוי חלודה – על מנת לבצע צביעת אמבטיות איכותית, העבודה חייבת לכלול מילוי של כל השברים והסדקים באמבטיה, אם קיימים כאלה, וכיסוי של כל המקומות בהם התפשטה חלודה. זאת משום שהצבע לא יתפוס על כתמי חלודה ובמידה שיהיו שברים באמבטיה המשטח לא יהיה חלק וגם מבחינה אסתטית התוצאה תהיה לא יפה (בלשון המעטה).

* התזת שכבת בסיס – צביעת האמבטיה מתחילה בהתזת ציפוי בסיס. מדובר בשכבה ראשונית של צבע, שמטרתה להבטיח שהשכבה השנייה שתותז תיתפס בצורה הטובה ביותר. רק בדרך זו של התזת שכבת בסיס יתקבל מראה של אמבטיה הצבועה בצורה איכותית ונראית ממש, אבל ממש, כמו חדשה.

* התזת השכבה העליונה – השלב האחרון בתהליך הוא התזת השכבה העליונה של הצבע, זו המספקת לאמבטיה את המראה המבוקש. לאחר התזת השכבה השנייה האמבטיה תיראה בדיוק כמו שרציתם, ותאפשר לכם להתקלח בה בהנאה צרופה.

 עם סיום העבודה – לאחר התזת השכבה השנייה של הצבע, חשוב שלא להשתמש באמבטיה במשך 24 שעות, על מנת לתת לצבע להתייבש באופן   מלא. כעבור 24 שעות אפשר להשתמש באמבטיה כרגיל, וליהנות משהות נעימה באמבטיה המחודשת שלכם.
 

צביעת אמבטיה וציפוי אמבטיה – אותה גברת בשינוי אדרת

לפעמים מכנים את העבודה של צביעת אמבטיות גם בשם "ציפוי אמבטיות", בגלל פעולת התזת הציפוי. אין הבדל בין שתי הפעולות והן מתבצעות בדיוק באותה דרך.

דוגמאות לעבודות צביעת אמבטיות:

צביעת אגנית לפניצביעת אגנית אחרי
צביעת אגנית לפניצביעת אגנית אחרי
צביעת אמבטיות בירושלים לפניצביעת אמבטיות בירושלים אחרי
צביעת אמבטיות בירושלים לפניצביעת אמבטיות בירושלים אחרי


"זאב אמבטיות" הינה החברה החלוצה בתחום הלבשת אמבטיות, הפועלת בתחום מזה עשרות שנים. במהלך שנות פעילותה התמחתה החברה בביצוע עבודות נוספות ובהן צביעת אמבטיה, אותן היא מבצעת באמצעות החומרים האיכותיים ביותר ועל ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. ללקוחות החברה מובטח שירות מקצועי, אמין ואדיב, ואמבטיה שנראית ממש כמו חדשה בכל שיטת שיפוץ  אמבטיה שרק תבחרו. לקבלת מידע נוסף אודות צביעת אמבטיה ושירותיה הנוספים של החברה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

להצעה משתלמת שלח פרטים