• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

כל הפרטים על חידוש אמבטיה

אם אתם נמנים על חובבי האמבטיות, שאוהבים להתפנק באמבטיית קצף מלאה ממש כמו בסרטים, אתם בוודאי רוצים, שהאמבטיה שאליה אתם נכנסים תהיה אמבטיה נקייה ומזמינה, שכיף יהיה להיכנס אליה. אם בבעלותכם בית חדש, שבו כל הכלים הסניטריים נרכשו ממש לא מזמן מחנות הקרמיקה, כמובן שאין לכם בעיה, ואתם בהחלט יכולים להיכנס לאמבטיה ולהתרווח להנאתכם בין הבועות. אולם, אם נכנסתם לגור בבית שאינו חדש, שהיה שייך לדיירים שלא השקיעו הרבה בחדר האמבטיה (ויש הרבה כאלה), או שהאמבטיה שלכם כבר ישנה וניכר עליה שהיא זקוקה לרענון, בוודאי יהיה לכם פחות נעים להיכנס אליה, מעבר לביצוע מקלחת קצרה מחויבת המציאות. אם זה המצב, ואתם מעוניינים לשנותו, תוכלו לעשות זאת באמצעות חידוש אמבטיה: חידוש של האבטיה עצמה, כיור, דלת כניסה וריצפה.

כל היתרונות של ציפוי אמבטיהחידוש אמבטיה – לא מה שהיה פעם

כשאנחנו אומרים חידוש אמבטיה, אנחנו לא מתכוונים לכך שתצטרכו לקרוא לקבלן שיפוצים או לאינסטלאטור מומחה על מנת שיפרק את האמבטיה הישנה ויתקין אחרת. זו השיטה שהיתה נהוגה בעבר, לפני שפיתחו את שיטת חידוש אמבטיה ללא פירוק. או אז תיקון אמבטיה היתה פעולה שכרוכה בהרבה כאב ראש ובלגן, וגם השביתה את האפשרות להתקלח למשך יום אחד לפחות. היום, בעידן המתקדם בו אנחנו חיים, לשמחתנו, יש שיטה אחרת: חידוש אמבטיה ללא פירוק, ללא לכלוך וללא השבתת מקלחת ארוכת טווח. היום ישנן שתי אפשרויות לבצע חידוש אמבטיה, שתיהן פשוטות, מהירות ולא מלכלכות. 

חידוש אמבטיה - הלבשת אמבטיה

חידוש אמבטיה בשיטת הלבשת אמבטיה מתבצע באמצעות הלבשת אמבטיה חדשה על האמבטיה הקיימת. בשיטה זו אמבטיה אקרילית חדשה מולבשת בקלות רבה על גבי האמבטיה הישנה כמו שהיא, ללא צורך בפירוק, ובתוך שלוש שעות בלבד תוכלו להיכנס ולרחוץ באמבטיה חדשה ונקייה לחלוטין.

חידוש אמבטיה – ציפוי אמבטיה

שיטה נוספת עבור חידוש אמבטיות היא ציפוי האמבטיה הקיימת בחומרים אקריליים, שיהפכו את האמבטיה הישנה שלכם לאמבטיה שנראית ממש כמו אמבטיה חדשה. תהליך ציפוי אמבטיה. על ידי מומחה כולל ליטוש האמבטיה על מנת להסיר שומנים ואבנית, חיטוי של האמבטיה וכן מילוי סדקים וחריצים באמבטיה, על מנת להחזיר לה את צורתה המקורית. לאחר פעולות אלה מתבצעת התזת החומרים האקריליים, המשווים לאמבטיה מראה חדש ונפלא, שיזמין אתכם להיכנס. אמנם, תצטרכו להמתין 24 שעות עד לייבוש מלא של החומר, אולם אין ספק שתגידו, שהיה שווה לחכות.

חידוש אמבטיה עושים עם זאב אמבטיות

זאב אמבטיות היא החברה שפיתחה את שיטת חידוש האמבטיות בשנת 1964, ומאז היא מתמחה בחידוש אמבטיה, הן בשיטת הלבשת אמבטיות והן בשיטת ציפוי אמבטיות בהתזה. החברה עושה שימוש במוצרים ובחומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק, ומתחייבת לביצוע עבודה מקצועית ברמה גבוהה ללא תחרות. זאב אמבטיות מספקת אחריות בכתב על כל עבודותיה, ונציגיה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה ועניין בתחום חידוש אמבטיה. אנו סמוכים ובטוחים, שלאחר ביצוע חידוש אמבטיה עם זאב אמבטיות, האמבטיה הבאה שתעשו תסב לכם הנאה מושלמת.

קראו עוד: שיפוץ אמבטיות

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים