• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

חיטוי נכון של משטחים ואמבטיות

חיטוי נכון של משטחי אמבטיות ומטבחים זה עניין של חיים ומוות. לא פחות. אם יש משהו שלימדה אותנו מגפת הקורונה שלא ירדה מהכותרות בשנת 2020, היא שמה שנראה נקי ממש לא בהכרח נקי. למשטחים עשויים להידבק מיליארדי חיידקים ווירוסים, והעובדה שאנחנו לא רואים אותם לא אומרת שהיא לא שם. האינסטינקט שלנו אומר שאם משהו נראה נקי, הוא בהכרח נקי. אם תתבוננו במשטחים במטבח שלכם מבעד לעדשת המיקרוסקופ ממש לא תסכימו עם זה ותבינו לבד כמה חשוב לשמור על ניקיון. לא עוד מטלית לחה ומעט חומר ניקוי. בשביל להשיג את התוצאות הרצויות צריך להקפיד לנקות באופן קבוע, להשתמש בחומרים הנכונים ממדף חומרי הניקוי בסופר ולאוורר. התוצאות לא יהיו 100%, אבל הן ישאפו לשם, ויעשו את כל ההבדל כשמדובר בנכס הכי חשוב לנו – הבריאות שלנו.

חיטוי נכון של משטחי אמבטיות או מטבחים הוא לא עניין פשוט. יש כל כך הרבה מוצרי ניקוי על המדף, ולפעמים אפילו לטובים ביותר קשה לבחור. כמו כן, יש צורך בתחזוקה שוטפת, שוב ושוב ושוב לנקות את המשטחים, להבריש, לחטא ולקרצף. מודים שזה ממש לא קל, ומי שיגיד לכם אחרת פשוט לא אומר את האמת. למרות הכל, יש לכך חשיבות מכרעת על הבריאות שלנו.

יש משטחים ויש משטחים. את זה תבינו מהר מאד אם בימים אלו אתם מתעניינים במטבח חדש או רוצים לשפץ את חדר האמבטיה. יש משטחים שקל יותר לנקות ויש כאלה שבהם כל גרגר לכלוך ישר זועק לשמיים. אז מה עושים? לוקחים בחשבון את נושא חיטוי נכון של משטחי אמבטיות ומטבחים. בסופו של דבר, זו הבריאות שלנו. קחו בחשבון שחלק ניכר מהאינטראקציה שתנהלו עם המשטחים תהיה באמצעות הניקוי שלהם, ולא רק להתבונן בהם או להראות אותם לאחרים. אין מה לעשות, אלה החיים. ועדיין, אם תקפידו להצטייד היטב במיטב חומרי הניקוי שעל המדף, לא תחפפו בניקיון ותבחרו בקפידה את המשטחים הנכונים במטבחי דקל, תוכלו ליהנות מתוצאות מצוינות, ולדעת מעבר לכל ספק שעשיתם את המקסימום כדי לשמור על הבריאות שלנו.

חיידקים ווירוסים הם לא רק נחלתם של היפוכונדרים וחולי ניקיון. הם בכל מקום, ואם אתם מודים בפה מלא שהם מפחידים אתכם, אתם צודקים במאה אחוז. לא מדובר בבדיחה אלא בבריאות שלנו. עדיין יש משטחים שנחשבים ידידותיים יותר כאשר מדובר בחיטוי נכון של משטחי אמבטיות ומטבחים. הניקוי קל יותר, הכתמים והלכלוך לא נדבק, ואתם לא צריכים לבלות שעות על גבי שעות בקרצוף או במציאת מדריכים באינטרנט שילמדו אתכם (או שלא) כיצד להסיר כתמים. אתם לא צריכים לשבור את הראש. תנו למשטחים לעבוד בשבילכם ופשוט בחרו אותם בקפידה.

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים