• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

חיפוי אמבטיה

חיפוי אמבטיה לפניאיך לחדש את מראה האמבטיה באמצעות חיפוי אמבטיה?
חיפוי אמבטיה היא שיטה מתקדמת ופרקטית לחידוש אמבטיות והחדשות הטובות הן שמדובר בהליך מהיר ולא יקר.
כיום בכל בנייה של בית פרטי או קניית דירה מקבלן מקובל להשקיע בעיצוב חדרי הרחצה, באמצעות שדרוג הכלים הסניטריים ובחירת ריצוף וחיפוי אמבטיה מודרניים.

חדר רחצה מעוצב בטעם טוב יכול להפוך לחדר האהוב בבית, ואם הוא גם מתוכנן בצורה פרקטית הוא יכול לשמש למשך שנים רבות בנוחות רבה. עם זאת, גם כאשר בוחרים בחומרים איכותיים ומקפידים על ניקיון בתדירות גבוהה, אי אפשר להתעלם מהבלאי שנוצר עם השנים. בנוסף, צריך לזכור שבחדר רחצה יש אחוזי לחות גבוהים ורטיבות ולא תמיד פתרונות האוורור הקיימים מספקים פתרון הולם. זה בא לידי ביטוי במראה הרצפות, בכלי הסניטציה, בקירות החדר וגם באמבטיה עצמה.

מהו הפתרון לבלאי שנוצר באמבטיה?

אמבטיה חלודה, סדוקה או בעלת כתמים שלא ניתן להסיר יכולה להשפיע לרעה על מראה חדר הרחצה וליצור רתיעה בקרב בני הבית ממקלחות ממושכות. אפשר לראות את זה בבתים ישנים אך גם בבתים חדשים בהם לא הקפידו לנקות כמו שצריך. אם מראה האמבטיה מפריע לכם מבחינה אסתטית או שמדובר באמבטיה פגומה שאינה משרתת אתכם ביעילות, ישנם שני פתרונות אפשריים.

1. הפתרון הראשון הוא שיפוץ האמבטיה ולהחליף אמבטיה. שיפוצים יאפשרו לכם גם לחדש את מראה חדר האמבטיה כולו ולהחליף מוצרים נוספים, אך מנגד מדובר בפרויקט שיכול להסתבך שכן מדובר בתשתיות צנרת וחשמל שיכולות להיות ישנות או לקויות ולפעמים עדיף לא לגעת בהן. בנוסף, עלות שיפוץ חדר אמבטיה יכולה להגיע לסכומים גבוהים שלא תכננתם להוציא.

2. הפתרון השני הוא חיפוי אמבטיה. בשיטה זו מלבישים אמבטיה אקרילית על גבי האמבטיה הקיימת וכך מסתירים את הפגמים והליקויים. היתרון הוא שהאמבטיה הישנה משמשת כבסיס לאמבטיה החדשה ואין צורך לשבור או להרוס. יתרון נוסף הוא שתוך מספר שעות תהיה לכם אמבטיה חדשה ואסתטית, שתשנה ברגע את מראה חדר הרחצה כולו. היתרון האחרון הוא שחיפוי אמבטיה אינו יקר והוא מאפשר לכם להשיג את מה שרציתם בלי להוציא סכומים גבוהים.

אחרי חיפוי אמבטיה

חיפוי אמבטיות עושים רק אצל מקצוענים

כדי להבטיח עבודה נקייה, מדויקת, מהירה ולא יקרה אתם חייבים חברה אמינה ומקצועית. זה בדיוק מה שחברת אמבטיות זאב מציעה לכם. אמבטיות זאב היא חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בחידוש אמבטיות, המציעה לכם פתרון פשוט ונוח לחיפוי אמבטיה, בשיטה ייחודית. העבודה שאנו מבצעים מגיעה עם אחריות מלאה.

כמו כן, אצלנו תוכלו לבחור לא רק בחיפוי אמבטיה לקבלת מראה חדש ונקי, אלא גם לשנות את גוון האמבטיה כדי לרענן את מראה החדר כולו ולשדרג לעיצוב מודרני.

לפרטים אודות השירות וקבלת ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר, ונשמח לסייע לכם ליהנות ממראה אמבטיה חדשה ואסתטית.

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים