• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

הלבשה וחידוש אמבטיות

הלבשה וחידוש אמבטיות, זה אחד התחומים והחידושים המעניינים ביותר בתחום חידוש האמבטיות. כאשר אנו מבצעים הלבשת אמבטיות, אנו בעצם מבצעים את אותה הפעולה של החלפת אמבטיה בלי כל מה שקשור לשיפוצים, כמו לכלוך, אבק ואי סדר מיותר.

הלבשה וחידוש אמבטיותאין צורך בשבירת אריחים, פינוי פסולת בניה או התקנה של צנרת מים חדשה כשם שמבצעים בעת שיפוץ חדר האמבט. כאשר מבצעים הלבשת אמבטיה, יש להיפגש עם בעל המקצוע המתמחה בתחום, לוקחים את המידות המדויקות של האמבטיה ומכינים אמבטיה חדשה, מלבישים את האמבטיה החדשה שההכנה שלה והעבודה אורכת כשלוש שעות לערך, ההלבשה של האמבטיה, דורשת דיוק מופתי וחיתוכים מדויקים בדיוק על פי המבנה של האמבטיה הישנה.

חומרי איטום הם חשובים מאוד ויש להשתמש בחומרי שאינם גורמים לעובש על האמבטיה ובסביבתה. יש לציין, כי החיבור בין האמבטיה הישנה לחדשה, חייב להיות חיבור מחומר פלסטי קשיח ועמיד לחום ולא מחומרים חומציים כמו החומרים שמהם עשויים חומרי הניקוי.  סיליקון רגיל למשל, לא יתאים לאיטום של האמבטיה לאחר הלבשתה.

האיכות של האמבטיה החדשה

האיכות של האמבטיה החדשה המולבשת על הישנה, הינו מרכיב חשוב ועיקרי בכל הפעולה של הלבשת אמבטיה. חשוב לברר מי היצרן של האמבטיה לפני שאתם סוגרים עם חברה של הלבשת אמבטיות. גם חומר המילוי בין שתי האמבטיות, חייב להיות מצד אחד קשיח, אך מצד שני שלא יקרוס, האמבטיה, עלולה לאבד את התמיכה ולהיסדק או להישבר.

אם בעלי מקצוע איכותיים, מקפידים על הכללים הללו, התוצאה היא הנאה של אמבטיה נוחה ואיכותית וחדשה לחלוטין, למשך שנים רבות. כאשר מסיימים את הפעולה הסופית של הלבשת האמבטיה, משאירים אותה מלאה במים, על מנת שהכובד, יגרום לייצובה המושלם. חידוש והלבשת אמבטיות, הינו פתרון זול ויעיל לכל מי שאין באפשרותו לשפץ מחדש את חדר האמבט. ]פעולה של הלבשת אמבטיה, חוסכת גם כסף, זמן ולכלוך של פסולת ואי אפשרות להשתמש בחדר האמבט, מה שגורם לקשיים ואי נוחות מוחלטת. יש לציין, כי חידוש אמבטיה או הלבשה, מנטרל את האמבטיה למשך 3 שעות, לאחר מכן, ניתן להשתמש בה כרגיל וניתן גם לנקותה בחומרי הניקוי שעד עתה השתמשתם בהם.

למי כדאי לפנות בעת הלבשת אמבטיה

כמו בכל בעלי המקצוע, אין כמו חברה וותיקה שיש לה כמה עשרות שנים ניסיון ומוניטין רב כמו "אמבטיות זאב. החברה כבר קיימת מעל ל- 44 שנים והחברה , פיתחה את שיטת הלבשת האמבטיות בייצור ועיבוד מיוחד על פי תבניות ייחודיות, פרי המצאתה של חברת "אמבטיות זאב". גם בתחום ציפוי אמבטיה יש לחברת "אמבטיות זאב" ניסיון של המון שנים. התוצאות הן ציפוי מבריק ואמבטיה הנראית חדשה לחלוטין, כאילו אתמול נרכשה מחנות לכלים סניטריים. יש לציין כי האמבטיה הינה מקום שחייב להיות נקי, היו והיא הגורם של המון הצטברות של חיידקים שחיים בתנאי לחות וחום.

האמבטיה נוטה להחליד או לצבור המון לכלוך ועובש שלא יורד בהרבה מקרים – התוצאה היא אמבטיה שנראית רע, במראה ישן ובלוי מה שאינו רצוי לכולנו. על מנת שתוכלו להשתכשך במי האמבט כאשר אתם חוזרים מעבודה מייגעת, תמיד יהיה בטוח ונעים יותר, לשבת באמבטיה חדשה לחלוטין שזה עתה עברה חידוש או הלבשה. הלבשת אמבטיה, מבצעים במקרים של חלודה, בדקים או חורים באמבטיה הישנה, הפתרון הוא נהדר והמראה הוא של אמבטיה חדשה, שהיא בעצם באמת חדשה מהיצרן שפשוט מולבשת על האמבטיה הישנה מבלי בכלל שישימו לב לכך.

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים