• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

שיפוץ חדר אמבטיה איך מתחילים

מרבית בני האדם אוהבים לחדש ולהתחדש, לרכוש בגדים, מוצרים, רהיטים ומעת לעת גם לבצע שיפוצים. עריכת שיפוצים בבית מסייעת לדיירי הבית לחדש את מראה הבית והדירה, לייצר הרגשה טובה, מראה נקי, יוקרתי והכל בהתאמה אישית לצו האופנה. שיפוצים יכולים להיערך בכל חדר מחדרי הבית, אך השיפוץ הנפוץ ביותר הוא שיפוץ חדר האמבטיה. הליך שיפוץ אמבטיה הוא הליך מורכב ולא פשוט, לפניכם שני השלבים העיקריים הנוגעים להליך שיפוץ חדר האמבטיה.

שיפוץ חדר אמבטיה איך מתחיליםשלב ראשון: בחירת אריחי קרמיקה וקביעת אופי השיפוץ

הקרמיקה בחדר האמבטיה היא זו שנותנת את הטון העיצובי. במידה ובחרתם באריחי קרמיקה פשוטים בקווים בנאליים וצבעים רגילים, אזי האמבטיה החדשה שלכם, על אף שעברה שיפוץ תראה רגילה וסתמית. בראש ובראשונה בעת שאתם מתחילים בהליך של שיפוץ חדר האמבטיה עליכם לתת את הדעת והמחשבה בכל הנוגע לבחירת אריחי קרמיקה יפים שישנו בצורה דראסטית את מראה חדר האמבטיה שהיה.

קחו בחשבון שעל אף שכיום ניתן להשיג אריחי קרמיקה בכל צורה וצבע, עדיין מדובר בחדר האמבטיה שלכם, חדר שאמור לשדר רוגע ואווירה נעימה. אריחי קרמיקה ססגוניים ומקושקשים במיוחד, יכולים להשרות מתח ואי שקט ולכן לא בהכרח יתאימו לחיפוי קירות חדר שלם . מומלץ מאוד לבחור אריחי קרמיקה בצבעים בהירים ולשלב אריחים עם דוגמא במקומות שונים בחדר האמבטיה.

שלב שני בחירת כלים סניטריים

הכלים הסניטריים הם אלו שמשלימים את המראה העיצובי של האמבטיה ועוזרים בהליך שיפוץ אמבטיה בשילוב עם שיש לאמבטיה וקרמיקה מתאימים, ביכולתם לקבוע האם חדר האמבטיה שלכם יראה יוקרתי ומרשים או סטנדרטי ורגיל. במסגרת בחירת הכלים הסניטריים עומדת בפניכם האפשרות של רכישת כלים סניטריים חדשים או שיפוץ והשארת הישנים.

כמובן שהבחירה בין שיפוץ לרכישה מחודשת תלויה בגודל הכיס וברצון האישי - חידוש אמבטיה על ידי רכישה של אמבטיה, אסלה תלויה ורכישת כיור חדש תעלה יותר מאשר חידוש אמבטיה באמצעות ציפוי אמבטיה והתקנת הכיור והאסלה הישנים על גבי אריחים חדשים. עלויות שיפוץ חדר אמבטיה. מחירי אריחי קרמיקה וכלים סניטריים אינם אחידים והם נעים בין מאות שקלים לעשרות אלפים, הכל תלוי בדגם אותו תרצו לרכוש. אם אתם מבצעים שיפוץ בחדר האמבטיה ומתכננים לחסוך בעלויות השיפוץ קראו את שני הטיפים הבאים.

סקר מחירים- ערכו סקר מחירים מקיף בכל הנוגע לרכישת אריחי קרמיקה ומוצרים משלימים. עברו בין אולמות תצוגה, בקרו בחנויות השונות והחליטו סופית רק לאחר בדיקה מעמיקה של היצע החנויות השונות. חידוש אמבטיה במקום רכישה - על מנת לחסוך בעלויות בצעו ציפוי אמבטיה ואל תמהרו לרכוש חדשה. האמבטיות הישנות טובות, חזקות ועמידות יותר מאלו הקיימות היום, אל תמהרו להרוס את האמבטיה הקיימת שלכם, היוועצו עם בעלי מקצוע ייעודים עבור ציפוי אמבטיות - תוכלו להקנות לאמבטיה שלכם מראה חדש ויוקרתי והכל בעלויות מינימאליות.

 

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים