• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

החלפת אמבטיה

אחרי הלבשת עגניתיש צורך בהחלפת אמבטיה כל כמה שנים, מכיוון שעם הזמן האמבטיה הביתית שלכם צוברת נזקים ולכלוך במהלך שנות השימוש, את זה אתם רואים במו עיניכם.

כיצד ניתן לבצע החלפת אמבטיה ולחדש את המראה שלה?

כל כלי וכל מוצר מתבלה וצובר נזקים במהלך השימוש בו. וזה נכון לרהיטים, מוצרי חשמל וכמובן גם למוצרים סניטריים. בבתים רבים בארץ ובעולם כולו מתמודדים עם נזקים באמבטיה. כן, האמבטיה הזו שמשמשת את כולנו בנאמנות רבה צוברת לא פעם נזקים והמראה שלה לגמרי לא נעים לעין.

כאשר המראה לא נאה ההרגשה אינה נעימה והשימוש בהחלט לוקה בחסר. היות שכך נתור אחר פתרון ונחפש את הדרך לשפר את המראה של האמבטיה. יש לדעת – כתמים על האמבטיה והצטברות של נזקים הם לא עניין בלתי הפיך. אך מנגד לא כל כתם ניתן להסיר באמצעות שפשוף ושימוש בחומרים חריפים כמו אקונומיקה או חומצות. במידה והאמבטיה נראית ישנה והיא מלאה בכתמים חפשו דרך מקצועית ושקלו החלפת אמטיה.

כיצד מחליפים את האמבטיה?

הדרך הראשונה והפשוטה לשפץ את האמבטיה היא פשוט לבצע החלפת אמבטיה. למעשה כאשר בוחרים לבצע החלפת אמבטיה מדובר על שיפוץ נרחב למדי של חדר הרחצה. כיוון שכדי להחליף את האמבטיה יש צורך לפרק את האמבטיה הישנה תוך שבירת הקירות סביב, כיוון שהאמבטיה מקובעת למקומה באמצעותם. תהליך השבירה יכלול שבירת אריחי הקרמיקה והסרת האמבטיה ממקומה הקבוע.

לאחר הסרת האמבטיה הישנה יהיה צורך להכין את השטח להתקנה של אמבטיה חדשה. ההתקנה תהיה כרוכה גם ביישום אריחים לחיפוי האמבטיה בחלק הקדמי שלה וכן בחיבור האמבטיה בחלק הסמוך לקיר. זו עבודה מורכבת אך מאפשרת לכם לחדש ולרענן את חדר האמבטיה בצורה יסודית ולקבל חדר רחצה מחודש ומעוצב מחדש. יהיה עליכם לבחור אריחי חיפוי ואמבטיה בצבע ובגודל הרצוי לכם. בעל מלאכה מקצועי בתחום יבצע את העבודה ויחדש לכם את חדר הרחצה.

לפני הלבשת עגנית

החלפת האמבטיה הקיימת עם אחת חדשה

קיימת אפשרות נוספת והיא נחשבת פשוטה יותר ולכן היא גם זולה יותר באופן משמעותי. מלבד למחיר הנוח של שיטה זו מדובר על בשורה של ממש כיוון שניתן לחדש בצורה מושלמת את האמבטיה וזאת בלי להביא לבית לכלוך ואבק – אימת עקרות הבית... שיטה זו מתבססת על ייצור מיוחד של הלבשות אמבטיה שמיוצרות בהתאם לגדלי האמבטיות הקיימות.

ההלבשות מתיישבות בצורה מדויקת על האמבטיה הישנה ומחפות בצורה מושלמת על הנזקים שהצטברו באמבטיה הישנה.

האמבטיה החדשה היא זו שנראית לעין ומאפשרת לכם ליהנות מאמבטיה חדשה ונעימה לעין. גם בהלבשת אמבטיה ניתן לבחור בגוונים שונים של אמבטיות ולעצב את חדר הרחצה מחדש.

חברה מקצועית להחלפת אמבטיה תוכל לבחון את המצב האמבטיה שלכם ולהציע לכם את הפתרון המתאים לכם.

הפתרון הזה שיאפשר לכם להחליף אמבטיה ולהשוות לה מראה נעים ומטופח – ומה שהכי חשוב, חף מנזקים, כתמי חלודה וכיוצא בזה.

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים