• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

למה כדאי לחדש אמבטיה

חושבים לעשות חידוש אמבטיה? קבלו 5 סיבות טובות למה זה כדאי!

אנו חיים בתרבות השפע, וכבר התרגלנו להחליף כל דבר שחוק או ישן. עם זאת, ישנם יתרונות רבים בהעדפת פעולות תחזוקה וחידוש על פני רכישות חדשות. הבה ונבחן מדוע עדיף לנו לבצע חידוש אמבטיה ולא לקנות חדשה.

1.    בגלל החיסכון בכסף - רכישה של אמבטיה חדשה צפויה לעלות כסף רב, זאת גם בהנחה שקונים את המוצר הזול ביותר. מעבר לזאת, הרבה פעמים המוצר החדש לא יוסיף שום ערך מוסף לחדר הרחצה, ולמעשה מדובר בבזבוז מיותר לגמרי. אם אפשר לבצע חידוש מקצועי של אמבטיה, עדיף לחסוך את ההוצאה שברכישת אחת חדשה.

2.   בגלל איכות החומרים - ישנם אנשים שבוחרים להחליף את האמבטיה הישנה והטובה שלהם בכזו חדשה וזולה. הם מעדיפים לשלם עוד קצת על מוצר חדש במקום לצפות את האמבטיה הישנה, ושיקול זה מתברר הרבה פעמים כטעות. האמבטיות הישנות עשויות על פי רוב מחומרים איכותיים, מה שאי אפשר להגיד על המוצרים החדשים והזולים. לעיתים קרובות אותן אמבטיות חדשות גורמות לבעיות רבות כגון דליפות, הצטברות אבנית מוגברת וקילופי צבע. עדיף, אם כן, להשקיע באמבטיה הישנה והטובה שלכם.

3.   בגלל עיצוב חדר האמבטיה- אם אתם לא מתכננים שינוי בעיצוב האמבטיה, אלא רק מחליפים אמבטיה ישנה בחדשה, עדיף להישאר עם המוצר הישן, שמתאים בגדלים ובעיצוב לחדר. הרבה פעמים מוצרים חדשים אינם משתלבים היטב בחדר שלא עבר שיפוץ מלא. קל יותר להסתמך על אמבטיה שהייתה קיימת שם במשך שנים.

4.   בגלל הנוחות של דיירי הבית- החלפת אמבטיה כרוכה בלא מעט בלגאן, שכן מורידים את האמבטיה החדשה למטה ומתקינים אמבטיה חדשה. בשביל זה צריך לחשוף את החול שמתחת לאמבטיה, והחול הזה צפוי להיות בכל הבית. למה לפנות לכיוון של פעולה מלכלכת כל כך, אם אפשר להזמין הביתה איש מקצוע שישפץ את האמבטיה הישנה, כך שתיראה בדיוק כמו החדשה?

5.   בגלל השמירה על איכות הסביבה- רכישות של מוצרים מיותרים גורמים להוספה של עוד ועוד זבל בעולם, שבהחלט אפשר להימנע ממנו. רבים טוענים שהם לבדם לא יוכלו לעצור את הגלגל הענק של זיהום כדור הארץ, אך אם כל אחד מאיתנו יפעיל את השיקול האקולוגי במקרים מסוג זה, כולנו נראה שיפור משמעותי בתחום. אם אפשר לעשות חידוש אמבטיה איכותי ומוצלח – אין שום סיבה להוריד את האמבטיה לזבל.

בית העסק אמבטיות זאב מבצע עבורכם חידוש אמבטיות איכותי ומהיר, כך שלא תבדילו בין האמבטיה הישנה שלכם לאמבטיות החדשות והנוצצות בחנויות.
 

חידוש אמבטיותחידוש אמבטיה

קרא עוד על: שיפוץ אמבטיות

להצעה משתלמת שלח פרטים