• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

הלבשת אמבטיה חסרונות

האמבטיה שלכם התיישנה? היא כבר סדוקה וממש לא מזמינה כפי שהייתה בתחילה? כנראה שאתם כבר צריכים אמבטיה חדשה.

אך לפני שאתם נבהלים מפני הפרוצדורה שתושת עליכם, אנחנו כאן כדי להרגיע אתכם...
היום כבר ממש לא חייבים לעקור את האמבטיה ממקומה על כל מה שכרוך בדבר. ניתן לצפות את האמבטיה בציפוי חדש וליהנות מאמבטיה שתיראה ממש כמו חדשה.

אך כמו בכל דבר טוב, גם כאן ישנן חסרונות אך האמת היא שניתן בקלות לגשר ולהתגבר עליהם.
בבתים רבים האמבטיה הישנה היא במצב גרוע מאוד ביחס לשאר המרכיבים בחדר. האריחים עדיין נראים במיטבם, החדר כולו חדש ויפה רק האמבטיה הסדוקה והמוכתמת מעיבה על הכול. חבל מאוד לעקור את האמבטיה ממקומה כדי להחליפה באחרת, כאשר על הדרך יהיה צורך לשבור את הקרמיקה, לטפל בצנרת ולמעשה לבצע שיפוצים מקיפים בכל החדר. אך מנגד, ישנם הפתרונות החדשניים המציעים הלבשת אמבטיה או ציפוי של האמבטיה הישנה בחומרים חדשים אשר יכסו על כל הפגמים ויעניקו לאמבטיה מראה חדש לחלוטין. השאלה היא האם אכן מומלץ לעשות זאת. האם כיסוי הפגמים זהו אכן פתרון יעיל ואיכותי.

מכסים את כל הבקטריות והחיידקים

האמבטיה הנו מקור לא אכזב עבור חיידקים ובקטריות אשר מנצלים את האזור הרטוב והלח שמאפשר להם לפתח שם מושבות. כאשר אנחנו מכסים את האמבטיה אנחנו מאפשרים להם להמשיך לחיות ולפתח לעצמם את חייהם. ברור שלא מודבר במצב אופטימאלי ואנחנו לא מעוניינים להתרחץ על גבי ושבות של חיידקים שמי יודע מה מסוגלים לחולל לציפוי של האמבטיה שלנו. אך האמת היא שגם לזה מצאנו פתרון כך שהיום אפשר בקלות להתגבר גם על המשוכה הזו וליהנות מציפוי אמבטיה מחודש אשר ישדרג את האמבטיה שלנו ויעניק לנו תחושה כי מדובר באמבטיה חדשה ממש.

איך מחדשים את האמבטיה?

אז איך זה נעשה בפועל? כיצד מחדשים את האמבטיה?
פשוט מאוד. אמבטיה חדשה לגמרי מולבשת על גבי האמבטיה הקיימת זה מכבר והיא מכסה על כל מה שקורה מתחת. זה אומר שלא יראו כלל את הפגמים, לא יראו את הסדקים ואם ישנה חלודה גם היא לא תיראה כלפי חוץ. התוצאות תהיינה מרשימות ויפות והכול תוך זמן קצר ממש.

יתרונות ההלבשה מול שיפוץ האמבטיה

הפתרון של הלבשת האמבטיה מהווה פתרון יעיל במיוחד, מרוויחים מהדבר מספר דברים.
עבודה מהירה – האפשרות של הלבשת האמבטיה חוסכת את הצורך בפירוק האמבטיה הישנה על כל מה שכרוך בכך. זה אומר שאין צורך לפרק את הקרמיקה או לטפל בצנרת כך שתוך שעות ספורות ישנה האמבטיה החדשה.
עבודה לא יקרה – המחיר של הלבשת אמבטיה זולה הרבה יותר ביחס לשיפוץ מקיף של האמבטיה.
חיסכון במים – בדרך כלל האמבטיה החדשה קטנה יותר ועל כן היא גם תכיל פחות מים.
שוקלים יתרונות מול חסרונות ומחליטים החלטות נבונות.

 

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים