• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

שיפוץ אמבטיות לעשות את זה נכון

שיפוץ אמבטיות – כולנו היינו בסיטואציה הזאת בשלב מסוים, בבית שלנו, בבית שאנחנו שוכרים, בבית של אנשים שיקרים לנו, וכולנו מצאנו את עצמנו מעורבים בהליך הזה.

אין ספק שמדובר בהליך ממושך, שיש לו חשיבות רבה על האמבטיה שבסופו של דבר תלווה אותנו במשך שנים רבות ואפילו במשך עשורים. כיורים לאמבטיה, אסלות, אמבטיות, מקלחונים, ארונות לאמבטיות, כמובן הצנרת, על כל המשתמע, הריצוף, ועוד כל כך הרבה סעיפים שמצטרפים להם בדרך, ועוד לא אמרנו מילה על ההתקנה.

 נכון, התהליך לא נגמר בן לילה, אבל כשהוא סוף סוף נגמר, אין גבול לתחושת הסיפוק. כל ביקור באמבטיה מעניק לכם תחושה של ביקור בספא או מלון יוקרה, אלא שמדובר בחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית שלכם. תענוג, לא?

שיפוץ אמבטיות – זה הכרחי, אחת לתקופה

חדר האמבטיה הוא אמנם לא חדר שבו אנחנו שוהים שעות ארוכות כמו הסלון או חדר השינה, אבל כשאנחנו שוהים בו, אנחנו מעמידי אותו באתגרים שאי אפשר להכחיש שהם אכן כאלה. החדר רטוב, החדר נמצא בתנודות של טמפרטורות, והדבר עשוי לתת את אותותיו על מה שנמצא בחדר.

התוצאה? בלאי. אמבטיות סדוקות, עובש, רטיבות, נזילות – כל אלה הם בגדר מחזות נפוצים בבתים ישראלים רבים כל כך.

לשמחתנו, יש מה לעשות, ותנו לנו להפתיע אתכם – הימים בהם שיפוץ אמבטיה היה סיבה טובה לשבירת תכניות חסכון הם כבר נחלת העבר. יש כל כך הרבה דרכים לעשות זאת באופן יעיל וחכם, כזה שיעבוד בשבילכם, יהיה הכי אסתטי ונעים בעולם, ועדיין, המחיר שלו יהיה כמה שיותר ידידותי לכיס.

כן, לא מדובר בחלום, לא מדובר במשאלת לב, אם כי בעניין שהוא בר ביצוע בהחלט, אם רק מחפשים במקום הנכון ועושים את המחקר המספק.

הכי נכון, הכי מקצועי, הכי יעיל והכי משתלם

באמבטיות זאב, ללא ספק אתם תוכלו למצוא את מבוקשכם, אם לא בא לכם להיכנס להוצאות מיותרות, ועדיין הגעתם למסקנה בינכם לבינכם שהגיע הזמן להתחדש באמבטיה.

אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו שיפוץ אמבטיה במחיר סביר בהחלט, כזה שהופך את הפרויקט לנוח וזמין יותר מאי פעם. כמובן, השבועות הארוכים שוודאי התרגלתם אליהם הופכים להיות נחלת העבר. אנחנו מבטיחים את התהליך הכי מהיר, הכי יעיל, ולא פחות חשוב מכך – כזה שיגרום לכם להיות הכי מרוצים בעולם ולהרגיש בכל רחצה כמו בבית מלון.

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים