• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

כל היתרונות של ציפוי אמבטיה

אמבטיה היא אחד מהמקומות שחשוב ביותר שיהיו נקיים ושמורים. זאת משום שאמבטיה היא מקור לא אכזב להצטברות חיידקים שונים החיים בתנאי לחות וחמימות, וכן מקום שנוטה להחליד, בגלל המים הנוטים להצטבר על דופנותיה. על מנת לשמור על מראה אסתטי של האמבטיה, וכן על מנת שלילדים ולכם יהיה נעים להיכנס אליה וגם לשבת בתוכה, מומלץ מאוד לחדש את מראה האמבטיה.

בעבר הדרך היחידה לחדש את מראה האמבטיה היה לרכוש אמבטיה חדשה ולהחליף את הקיימת. תהליך זה היה כרוך בהרבה זמן ובהרבה לכלוך, שכן ניתוק האמבטיה ממקומה דורש שבירה של מרצפות ושל קירות, שמשמעה שיפוץ כללי של חדר האמבט. ואכן, בעבר ביצעו החלפת אמבטיה רק כאשר מצב האמבטיה חייב זאת ולא אפשר להמשיך להשתמש באמבטיה הקיימת. היום, עם התפתחות הטכנולוגיה והחומרים, יש שיטה פשוטה בהרבה לחדש את מראה האמבטיה הקיימת – ציפוי אמבטיה.

כל היתרונות של ציפוי אמבטיהציפוי אמבטיה – בקלי קלות

ציפוי אמבטיה הוא שיטה פשוטה להשבת המראה החדש לאמבטיה שלכם. פעולה פשוטה הכרוכה בהסרת הציפוי הקיים של האמבטיה ובהתזה של ציפוי חדש, תאפשר לכם ליהנות מאמבטיה בעלת מראה מבריק ונוצץ, ממש כאילו רכשתם אמבטיה חדשה. אמבטיות "זאב" היא החברה שפיתחה את שיטת ציפוי אמבטיה, וניסיונה הרב בתחום מאפשר לה לבצע את העבודה בצורה מדויקת שמביאה לתוצאות מושלמות.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של חידוש אמבטיה באמצעות ציפוי אמבטיה, הוא הזמן הקצר הנדרש לצורך ביצוע הפעולה. לפני ביצוע שיפוץ אמבטיה לא נדרשות כל הכנות מיוחדות, העבודה עצמה נמשכת כשעה והזמן הדרוש לייבושו של ציפוי אמבטיה הוא 24 שעות בלבד. כך, בתוך 25 שעות תהיה לכם אמבטיה מבריקה וחלקה, שתאפשר לכם להתקלח ולעשות "אמבטיות מלאות" בצורה הרבה יותר נעימה ונינוחה. במידה שאתם מעוניינים בשיפוץ כללי לחדר האמבטיה ומחפשים קבלן שיפוצים, עליכם לדאוג להבהיר לו כי השיפוץ לא כולל החלפת אמבטיה, אלא ביצוע ציפוי או הלבשת אמבטיה מקצועי. וכן, רצוי עם חברת "אמבטיות זאב".

ציפוי אמבטיה – בכל צבע שתבחרו

ברשות חברת אמבטיות זאב מבחר עצום של צבעים, המאפשרים לכם לבחור ציפוי אמבטיה בצבעים שאתם אוהבים. באמצעות ציפוי אמבטיה בצבע האהוב עליכם תוכלו להפוך את האמבטיה לפריט עיצובי לכל דבר, אשר ישתלב בצורה נפלאה עם העיצוב הכללי של חדר האמבטיה שלכם. בנוסף, אין כמו לשבת בתוך אמבטיה בעלת ציפוי אמבטיה בצבע שאתם אוהבים, כדי להפוך את השהות בה לנעימה הרבה יותר.

ציפוי אמבטיה בו משתמשת חברת אמבטיות זאב הוא ציפוי אמבטיה עמיד לאורך זמן, שיאפשר לכם ליהנות ממנו במשך שנים ארוכות. החברה מספקת אחריות מלאה בכתב על כל ציפוי אמבטיה שהיא מבצעת, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם אם תיתקלו בבעיה כלשהי הקשורה בציפוי האמבטיה יהיה לכם אל מי לפנות.

אמבטיות זאב מתמחה בביצוע ציפוי אמבטיה בצורה מקצועית ואמינה. נשמח לעמוד לשירותכם ובעזרת ציפוי אמבטיה להפוך גם את האמבטיה שלכם לאמבטיה שנראית ממש כמו חדשה.

קראו עוד: צביעת אמבטיות

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים