• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 09-9584862
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

הלבשת אמבטיה מחיר

לפני ציפוי של אמבטיה

האמבטיה היא חלק מרכזי מהחיים שלנו. הרחצה היומית היא פעולה בעלת חשיבות רבה עבור כל אחד מאתנו ולכן חשוב לנו שהאמבטיה הביתית תהיה נעימה ונוחה לשימוש. אך העובדה שהאמבטיה צוברת נזקים במהלך השימוש מעיקה על רבים מאתנו. שכב הצבע מתקלפת או צוברת כתמים חלודה והמראה אינו מרנין בכלל.

מה אפשר לעשות? יש מגוון פתרונות לבעיה זו כאשר חלק מהפתרונות כרוך בעלויות גבוהות הן בגין חומרי הגלם היקרים והן בגלל העבודה הרבה. אך לעומת זאת יש פתרון יעיל ופשוט יותר שעשוי להתאים למגוון מטרות וצרכים.

מדובר על אפשרות שנועדה לאפשר לכל אחד לרענן את מראה האמבטיה בביתו בלי להשקיע סכומים עצומים בדבר.

המחיר של הלבשת אמבטיה משתלם בכיס!

אמנם קיימת אפשרות של החלפת האמבטיה. ההחלפה היא תהליך אפשרי שמתבצעת על ידי שיפוצניקים, התהליך יתחיל בפירוק האמבטיה הישנה ופינויה מהשטח, ולאחר מכן תתוקן אמבטיה חדשה במקום. מדובר על תהליך אפשרי אך מורכב למדי.

הוא כרוך בשבירת קירות וכתוצאה מכך הוא מביא עמו הרבה אבק לבית. כמו כן החיפוי והריצוף לאחר העבודה הם משימות מסורבלות שעלולות גם לייקר דרסטית את התהליך כולו. מחיר של החלפת אמבטיה יכול לעלות 4000-5000 ₪ לפחות. מכיוון שכך יש למצוא פתרון טוב ויעיל יותר שיאפשר לחדש את מראה האמבטיה ולשוות לו חידוש.

ניתן למצוא עבור הלבשת אמבטיה מחיר משתלם באופן משמעותי יותר מאשר ההחלפה בפועל. עבור הלבשת אמבטיה מחיר סביר הוא בין 2,400 ל 2,000 ₪ תלוי בדרגת המורכבות. מדובר על מענה ייחודי לאמבטיה שבא לידי ביטוי על האמבטיה הישנה הקיימת במקום הלבשה של אמבטיה חדשה.

האמבטיה החדשה מולבשת על התשתית הקיימת וכך היא לא דורשת פירוק ועבודות הכרוכות באבק ושבירה ואילו לאחר ביצוע ההלבשה האמבטיה נראית חדשה ממש כיוון שהחלק הנראה לעין הוא חלק חדש ויפה שבוהק במקום ומסתיר את כל מה שלא צריך לראות באמבטיה הישנה שלכם.

אחרי ציפוי אמבטיה

המחיר של הלבשת אמבטיה בצבעים

יש לציין כי קיימת אפשרות לבחור הלבשת אמבטיה בצבעים שונים, עובדה זו מאפשרת לכם לעצב את חדר האמבטיה שלכם בסגנון נאה במיוחד ולהשיג מראה ייחודי ומגוון לאמבטיה שלכם. ההלבשות אמבטיה הן איכותיות ועמידות והן עתידות לחפות היטב את האמבטיה שלכם לאורך שנים.

שימו לב שבחירת הצבע תיעשה מתוך שיקול נכון ומחשבה על ההווה וגם על העתיד כדי שלא תצטערו לאחר קופה על צבע בעל נוכחות רבה מידי או על בחירה בצבע אופנתי כיום שעשוי להימאס לכם לאחר תקופה.

תוכלו להתרשם ממבחר הצבעים ולבחור את האמבטיה הרצויה והמתאימה לכם.

אכן, הלבשת אמבטיה היא פתרון נהדר שעשוי לעזור לכם לחש את המראה של חדר הרחצה שלכם ללא עמל רב ובלי השקעה כספית גדולה. בלי אבק ובלי עבודות של שבירה האמבטיה שלכם תחודש ותראה נהדר. ואתם תוכלו לנשום לרווחה – סוף סוף לא תתביישו לפתוח את חדר האמבטיה שלכם.

 

חזרה למאמרים
להצעה משתלמת שלח פרטים